Wij zijn een kleine activistische vereniging, bestaande uit vrijwilligers. Er zijn steeds meer verzoeken om hulp van u. Ze zijn soms erg ingewikkeld en slechts een paar leden van onze vereniging kunnen ze beantwoorden. We zijn overweldigd.

Veel antwoorden op uw vragen staan in de toolbox-map via de factsheets en onze gidsen voor ondersteuning en verhaal, aarzel niet om deze te gebruiken.

Als u echter niet de nodige informatie heeft gevonden of als u hulp nodig heeft bij uw omgang met een OCMW, neem dan contact met ons op (u kunt contact met ons opnemen), bij voorkeur per e-mail: contact@adasasbl.be en info@adasasbl.be of via de aDAS messenger (geen privé messenger) door in een paar woorden het probleem op te geven dat u ervaart. Als u telefonisch contact met ons opneemt, is het vaak druk. Laat (ook) een bericht achter waarin u in een paar woorden de reden voor uw oproep uitlegt.

Maak geen meerdere contacten met onze vereniging om geen tijd te verspillen met « duplicaten ».
Als we niet onmiddellijk op uw verzoek kunnen reageren, is hier een link naar andere services die u kunnen helpen.

Facebook
RSS
Follow by Email